Uplatnenie kupónu

Ďakujeme za zakúpenie nášho zájazdu cez zľavový portál. Pre uplatnenie Vašich zľavových kupónov je nutné postupovať podľa nasledovných pokynov:

  • vyberte si zájazd v danom termíne, ktorý ste si zakúpili
  • zvoľte počet osôb, ktoré budú na zájazd cestovať. Upozornenie: objednávateľ nemusí byť cestujúca osoba
  • po kliknutí na tlačidlo „Pokračovať“ budete presmerovaný na stránku pokladne CK Agama, kde Vás vyzveme na zadanie voucheru (kupónu).
  • po uplatnení voucheru sa cena zájazdu odpočíta od celkovej sumy na zaplatenie (zvyšná suma tvorí dodatočné služby: miestenky, nástupné miesto, poistenie a jednolôžková izba)
  • v prípade záujmu je možné si dodatočne prikúpiť aj služby ako miestenky, poistenie (nevzťahuje sa na jednodňové zájazdy), nástupné miesto alebo  jednolôžkovú izbu
  • všetky prípadné poznámky k zájazdu nám napíšte do časti „Poznámka k objednávke“

Vyberte si prosím presný termín a zájazd, ktorý ste si zakúpili na zľavomate. Nie je možná zmena termínu zájazdu ani zmena zájazdu na iný zájazd. V opačnom prípade nebude Vaša rezervácia platná! 1 osoba – 1 voucher, na každú osobu je jeden samostatný voucher.

Pri rezervácii jednej osoby je potrebné uhradiť aj príplatok za jednolôžkovú izbu. Ak ste si zájazd kúpili ako dvojica alebo viac osôb, je potrebné urobiť rezerváciu pre dve osoby alebo viac osôb, ktorá je bez príplatku za jednolôžkovú izbu. Ak ste si zájazd kúpili ako trojica a máte záujem o jednolôžkovú izbu, je potrebné urobiť dve rezervácie – jedna pre 2 osoby a druhá rezervácia pre 1 osobu s jednolôžkovou izbou.