Celodenné kúpanie v Chorvátskej Crikvenici

2705307-c339ffTermín:

dohodou pre skupiny, kompletnú ponuku so všetkými podrobnými informáciami vypracujeme na základe konkrétnej požiadavky skupiny.

Cena a nástupné miesta:

Bratislava, Trnava, Sereď, Nitra: 79,- Euro + príplatky za nástupné miesta

Je možné zakúpiť obojsmernú miestenku: 4,- Eurá/ 1 osoba

Program:

Program sa začína v piatok vo večerných hodinách, kedy sa pohodlne usadíte do luxusného autobus a vydáte sa na cestu. Nasledovať bude  nočný prejazd až do Chorvátska.

V ranných hodinách sa dostanete do cieľa vašej cesty – Crikvenica.

Crikvenica je jednou z najkrajších turistických destinácií kvarnerského pobrežia. Vďaka vysokej čistote mora dostali pláže v Crikvenickej riviére niekoľko rokov po sebe Modrú vlajku – európsky certifikát najkrajších pláží. 

Vďaka miernemu stredomorskému podnebiu a čistému moru sa stala jedinečnými klimatickými kúpeľmi.

Toto malé kvarnerské mestečko blízko Rijeky spolu s Dramaljom, Selcami a Jadranovom vytvára známu a atraktívnu Crikvenickú riviéru, ktorá ponúka množstvo zaujímavých možností, preto sú tu vítaní milovníci aktívneho oddychu, ale tiež všetci tí, ktorí vyhľadávajú pokojnú, relaxačnú dovolenku. Vďaka blízkosti Záhrebu je obľúbeným víkendovým miestom pre mnohých Záhrebčanov a kilometre pieskových pláží, ktoré spája prírodná promenáda, sú mimoriadne atraktívne pre zahraničných i tunajších turistov.
Pláž, ktorá má všetko. Piesok a štrk, chládok a ležadlá, reštaurácie a kaviarne, športovú a zábavnú ponuku, tobogan a detské ihrisko. Pláž je vzdialená iba 200 m od centra Crikvenice a prístupná je aj autom. Vodiči tu nájdu platené parkovisko, vstupné sa vyberá aj na pláž. Keď vojdete do obrovského oploteného priestoru, zistite prečo. Z rodinnej pláže vhodnej pre deti a telesne postihnuté osoby sa v noci stáva párty pláž.

Crikvenica je mesto so sto rokov starou turistickou tradíciou. Nachádza sa v zálive Kvarner na Jadrane – najkrajšiu časť chorvátskeho pobrežia. Celé mesto je v skutočnosti riviéra. Bolo pomenované po cirkevnom kláštoru, ktorý založil Nikola Frankopan v roku 1412 na delte Dubračina. Môžete navštíviť kláštor Pauline), Tos (starý mlyn, kde sa vyrábal a spracovával olivový olej), kostol Nanebovzatia Panny Márie, kostol sv. Antun a mestské múzeum Crikvenica. Môžete si vyskúšať vodné športy Jaška plachtenie, jazda na vodnom skútri, vodné lyžovanie, paragliding, potápanie, plávanie a mnoho ďalších aktivít. Ak ste nadšenci gastronómie a chcete si vychutnať delikatesy tohto regiónu, je Vám tu k dispozícii mnoho reštaurácií a krčmičiek.

Po celodennom kúpaní sa vo večerných hodinách znova usadíte do autobusu, ktorý Vás dovezie domov. Príchod v nedeľu v ranných hodinách.

Vychutnajte si pravú letnú pohodu v náručí talianskeho slnka a vyšantite sa dosýta v priezračnom mori!

V cene je zahrnuté: autobusová doprava, služby sprievodcu, poistenie proti insolventnosti CK

V cene nie je zahrnuté: cestovné poistenie, vstupné do pamiatok

Príplatky: deti aj dospelí

Nástupné miesta: Bratislava – bez príplatku

Nitra, Sereď, Trnava – príplatok za nástupné miesto 4,- Eurá

Vstup na mestskú pláž v Crikvenici – cca 15 KN – (v závislosti od sezóny)