Zájazd do nemeckého Legolandu – extra cena pre deti

legolandTermín:

dohodou pre skupiny, kompletnú ponuku so všetkými podrobnými informáciami vypracujeme na základe konkrétnej požiadavky skupiny.

Cena a nástupné miesta: dohodou

Nitra, Sereď, Trnava,  Bratislava

Je možné si zakúpiť miestenku – 4,- Eurá

Príplatky za nástupné miesta:

Nitra, Sereď, Trnava,  Bratislava – bez príplatku

 

Program zájazdu:

Samé jednotky na vysvedčení? To si zaslúži odmenu! Darujte svojim šikovným ratoslestiam originálny darček za vysvedčenie: zájazd do nemeckého Logolandu!

Odchod je plánovaný vo večerných až nočných hodinách v piatok podľa nástupných miest. Kým vy budete sladko spať a tešiť sa na zážitky, my Vás dopravíme rovno do cieľa. Návšteva Legolandu je naplánovaná na celý deň.

Kto by nepoznal malé plastové kocky z Dánska, ktoré možno vďaka dômyselnému mechanizmu zámkov skladať pevne na seba a vytvárať z nich domčeky, hrady alebo napríklad policajnú stanicu. LEGO je jednou z najpopulárnejších hračiek 20. storočia, ktorá si našla obľubu u detí po celom svete.

LEGO je dokonca tak populárne, že po celom svete začali vznikať zábavné parky práve na motívy týchto plastových kociek. Legolandy sú v Dánsku, na Floride, v Malajzii, v Kalifornii a ten nám Slovákom najbližší leží blízko nemeckého mesta Günzburg na polceste medzi Mníchovom a Stuttgartom.

Legoland v Nemecku bol otvorený v roku 2002, rozprestiera sa na ploche 107 hektárov a je považovaný za jednu z najobľúbenejších turistických atrakcií v celom Bavorsku.

Legoland Deutschland je rodinný park, a tak si na svoje prídu malé deti ale aj dospelí.

Najlepšie atrakcie v Legolande Nemecko

Atrakcie pre celú rodinu spočívajú predovšetkým v modeloch rôznych miest a turistických atraktivít postavených z LEGA. Obdivovať tak môžete Benátky, Berlín, prístav v Hamburgu, letisko v Mníchove, Amsterdam, Allianz Arénu alebo známy bavorský zámok Neuschwanstein. Všetko je samozrejme postavené z malých farebných kociek.

Tou hlavnou atrakciou, ktorú si nesmiete nechať ujsť, však je LEGO Factory. Dozviete sa tu každý detail o priebehu výroby každej jednotlivej kocky LEGA.

V Legolande Nemecko je samozrejme aj veľa atrakcií pre staršie deti zhruba od 7 rokov. V detskej autoškole sa vaše ratolesti vo veku od 7 do 13 rokov môžu povoziť v malých autíčkach z LEGA a ak budú šikovné, získajú vlastný vodičský preukaz.

V Legolande sa nachádza niekoľko horských dráh a vláčikov. Royal Just symbolizuje stredovekú bitku, kedy sa vaše dieťa usadí na veľkého plastového koníka a prejde jednoduchú dráhu. O niečo dlhšia je dráha Dragon Hunt s banskými vozíčkami, do ktorých sa môžete usadiť spolu s vaším dieťaťom.

Najmenšie deti môžu na kanoe zísť aj rieku, ktorú stráži obrovský dinosaurus z LEGA, zabojovať si v obrie vodnej bitke alebo absolvovať prechádzku v safari a sledovať trebárs stádo žiráf. Ako inak, než z LEGA.

Horské dráhy v Legolande

Vyskúšať môžete aj niekoľko horských dráh. Fire Dragon vás zavedie do dávneho stredoveku, Pedal-A-Car ponúkne zaujímavý výhľad nad okolie a Project X – LEGO Test Track je horská dráha s výškou až 18 metrov.

Množstvo atrakcií dopĺňajú aj obchodíky s legom a všetkými možnými i nemožnými suvenírmi. Ani o hlad sa v Legolande Deutschland obávať nemusíte. V 17 rôznych stánkoch si môžete dať rôzne druhy občerstvenia.

Po celom dni plnom zážitkov sa presunieme k autobusu. Nasledovať bude transfer na Slovensko. Očakávaný príchod na Slovensko je nedeľa v skorých ranných hodinách.

V cene je zahrnuté: autobusová doprava, služby sprievodcu, poistenie proti insolventnosti CK

V cene nie je zahrnuté: cestovné poistenie a vstupné do Legolandu

Príplatky: deti aj dospelí

Nástupné miesta: Bratislava – bez príplatku

Nitra, Sereď, Trnava – príplatok za nástupné miesto 5 Euro

Banská Bystrica, Zvolen, Žiar nad Hronom – príplatok za nástupné miesto 10 Euro

Cena vstupeniek: Vybavili sme pre Vás výhodnú cenu vstupného! Z pôvodnej ceny vstupeniek dospelí 41,50,- EURO a deti 37,- Euro je cena pre Vás 14,- EURO/ 1 osoba (dospelí aj deti). Špeciálna cena len do 10. júla.

Rezervácia:

  • Rezerváciu je potrebné urobiť prostredníctvom e-mailu na caagama@gmail.com.
  • Následne po rezervácií uzavriete s CK Zmluvu o obstaraní zájazdu.
  • V prípade otázok môžete kontaktovať CK na čísle 0944 989 300 (PO – PIA: 9.00 – 17.00).
  • Pri rezervácii prosím uveďte nasledovné údaje: mená pasažierov, miesto, tel. kontakt, e-mailovú adresu, číslo voucheru.
  • Informácie: Podrobné informácie o zájazde (pokyny – miesto a itinerár) vám budú zaslané najneskôr do 5 dní pred plánovaným odchodom.
  • Je potrebné si so sebou vziať platný cestovný doklad a európsky zdravotný preukaz