Zakopané – Kasprowy Wierch, gastronómia a aquapark

DSC_1631Termín: dohodou pre skupiny

Cena a nástupné miesta: dohodou

Bratislava – Trnava – Sereď – Nitra

Je možné si zakúpiť miestenku – 4,- Eurá

Zájazd je určený pre nahlásené skupiny.

Program zájazdu:

Pre skupiny organizujeme jednodňový zájazd do Zakopaneho v Poľsku, ktorého súčasťou bude nenáročný výstup lanovkou na Kasprowy Wierch (1987 m n. m.), návšteva centra Zakopaného spojená s možnosťou ochutnať miestne špeciality ako napr. Žurek a poobedné kúpanie v miestnom termálnom aquaparku.

Odchod je plánovaný v skorých ranných hodinách. Po pár hodinách cesty luxusným autobusom sa dostanete do cieľovej destinácie – Zakopaného. Zakopane je tzv. „zimným mestom“ poľských tatier a nachádza sa medzi Gubalowkou a Vysokými Tatrami.

Nasledovať bude asi polhodinový presun k lanovke, ktorá vás vyvezie na Kasprový vrch (Kasprowy vierch). Tu si môžete vychutnať úžasné výhľady, prípadne sa prechádzať po hlavom hrebeni Tatier. Ako na dlani budete mať slovenskú Tichú Dolinu. V prípade nepriaznivého počasia je ako alternatíva plánovaná prehliadka skokanských mostíkov a centra Zakopaného.

Po zostupe z vrchu vás čaká prechádzka do centra mestečka, kde si v miestnych ľudových reštauráciách môžete dať tradičné poľské jedlá.

Potom sa presunieme do neďalekého aquaparku, v ktorom sa nachádza niekoľko bazénov, vodné atrakcie ako tobogány či divoká rieka, saunový svet, masážne trysky a bazénik pre najmenších. Teplota vody sa tu pohybuje okolo 30,5 °C.

Saunový svet ponúka fínsku saunu, parný kúpeľ, bio saunu či ľadovú kabínu, ktorá pomáha pri pálení tukov a redukcií celulitídy už po jednej návšteve. Nájdete tu aj časť fitness s rôznymi programami či solárium.

Návšteva aquaparku je naplánovaná na 3 hodiny.

Po relaxe v aquaparku sa presuniete vo večerných hodinách späť na Slovensko.

Cena zahŕňa: doprava luxusným autobusom, služby sprievodcu

Cena nezahŕňa: cena za lanovku, vstupné do aquaparku, cestovné poistenie

Doplatky:

Vstupné na spiatočný lístok na lanovku: obyčajný lístok: 58 zlotých(cca 14 Euro), zľavnený lístok: 48 zlotých (cca 12 Euro) pre deti, žiakov, študentov, seniorov nad 65 rokov, deti do 4 rokov zadarmo

Vstupné do aquaparku na 3 hodiny: obyčajný lístok: 46 zlotých (cca 11 Euro), zľavnený lístok: deti 3-16 rokov 28 zlotych (cca 7 Euro), žiaci a študenti do 26 rokov, seniori od 65 rokov: 38 zlotych (cca 9,50 Euro), deti do 3 rokov zadarmo

Cestovné poistenie: dobrovoľné. Cestovná kancelária AGAMA odporúča cestovné poistenie od UNIONU.

Rezervácia:

  • Rezerváciu je potrebné urobiť prostredníctvom e-mailu na caagama@gmail.com.
  • Následne po rezervácií uzavriete s CK Zmluvu o obstaraní zájazdu.
  • V prípade otázok môžete kontaktovať CK na čísle 0944 989 300 (PO – PIA: 9.00 – 17.00).
  • Pri rezervácii prosím uveďte nasledovné údaje: mená pasažierov, miesto, tel. kontakt, e-mailovú adresu, číslo voucheru.
  • Informácie: Podrobné informácie o zájazde (pokyny – miesto a itinerár) vám budú zaslané najneskôr do 5 dní pred plánovaným odchodom.
  • Je potrebné si so sebou vziať platný cestovný doklad a európsky zdravotný preukaz